Wrastające paznokcie Warszawa

Procedury bezpieczeństwa w gabinecie PodoGabinet

Procedury zabiegowe obowiązujące w naszym gabinecie, mające na celu redukcję zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 (tożsame z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego).

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa naszych Klientów oraz pracowników zawsze stosowaliśmy liczne środki ochrony osobistej oraz powierzchni, które podlegają kontaktowi.

Obecnie, w związku z sytuacją epidemiczną koronawirusa procedury higieniczne zostały dodatkowo zaostrzone.
Poniżej znajduje się schemat organizacji naszej pracy, zachęcamy do zapoznania się z nim, aby czuli się Państwo bezpieczni i wiedzieli czego można się teraz spodziewać podczas wizyty.

Podolodzy przed każdym Pacjentem myją, dezynfekują dłonie oraz noszą jednorazowe rękawiczki, noszą maseczki osłaniającej nos i usta, w razie potrzeby również przyłbicę chroniącą twarz. Zakładamy jednorazowy fartuch foliowy oraz stosujemy parawan plexi (poddający się dezynfekcji) oddzielający pacjenta i pracownika.

Fotele są pokryte medyczną skórą, którą dezynfekujemy po każdej osobie i jak zawsze – stosujemy jednorazowe podkłady na podnóżki fotela.
Dezynfekujemy także w ciągu dnia pracy powierzchnie możliwych kontaktów – drzwi oraz klamki (choć – zgodnie z informacją w gabinecie, zachęcamy aby nie dotykać niczego, to my Was zapraszamy, otwieramy i zamykamy drzwi itp.)

Regularnie wietrzymy pomieszczenia zabiegowe.

W jednym gabinecie przyjmowany jest wyłącznie jeden Pacjent – gwarantuje to nie tylko intymność podczas zabiegu, ale także ogranicza możliwe kontakty międzyludzkie.

Płatności dokonujemy w gabinecie zabiegowym, nie przemieszczamy się (gotówka bądź terminal mobilny).

Jeżeli zaś chodzi o procedury, jakich Państwo powinni przestrzegać, to przede wszystkim:
– obowiązkowa jest osłona nosa i ust (przez cały pobyt w PodoGabinecie)
– dezynfekcja dłoni oraz włożenie rękawiczek (na wejściu do gabinetu)
– wypełnienie ankiety dotyczącej aktualnego stanu zdrowia (pod kątem epidemii koronawirusa), niebezpiecznych kontaktów oraz świadomości zagrożeń
– poddanie się pomiarowi temperatury (bezdotykowo)
– podczas zabiegu w gabinecie przebywa jedynie Pacjent, zabroniona jest obecność osób trzecich, dzieci itp.
– prosimy o punktualność, korzystanie z poczekalni jest wyłączone, zalecamy poczekanie na zewnątrz
– podczas zabiegu nie korzystamy z telefonów komórkowych.
O wszelkich krokach na bieżąco podolodzy informują podczas spotkania.